Jihočeský krajský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
Jihočeský přebor mladších žáků
Rozpis soutěže
základní část
Jihočeský přebor starších žáků
Jihočeský přebor mladších žákyň
Jihočeský přebor starších žákyň
Jihočeský přebor mužů
Krajské školní ligy
Dana Smolíková
Mateřský klub
TJ Radlice
Rok narození
1964
Typ licence
Licence C
Platnost licence
27.4.2011
Koučovaná utkání
1.liga žen
18.4. 17:00
AR119
Liberec - Most
22 : 25
7.3. 15:00
AR089
Otrokovice - Liberec
24 : 19
13.2. 15:00
AR067
H.Brod - Liberec
23 : 26
Žákovská liga starších žaček
17.4. 13:30
AZ119
Písek - Slavia
25 : 14
17.4. 11:00
AZ117
Slavia - Zora Olomouc
14 : 16
17.4. 09:30
AZ116
Slavia - H. Brod
16 : 13
20.3. 15:45
AZ114
Slavia - Zlín "A"
14 : 22
20.3. 14:15
AZ112
Zlín "B" - Slavia
8 : 24
20.3. 12:00
AZ109
Zora Olomouc - Slavia
9 : 15
20.3. 10:30
AZ107
Slavia - HC Plzeň
15 : 11
6.3. 16:40
AZ093
Zora Olomouc - Slavia
15 : 17
6.3. 14:40
AZ090
Veselí n.M. - Slavia
11 : 18
6.3. 13:20
AZ088
Slavia - VŠ Plzeň
19 : 12
6.3. 11:20
AZ085
Slavia - HC Plzeň
19 : 6
6.3. 09:20
AZ082
Kobylisy II - Slavia
11 : 12
14.2. 13:40
AZ051
VŠ Plzeň - Slavia
12 : 23
14.2. 11:20
AZ049
Slavia - DHC Plzeň A
23 : 18
14.2. 09:50
AZ048
Slavia - Astra
26 : 9
24.1. 17:00
AZ020
HC Plzeň - Slavia
15 : 17
24.1. 14:15
AZ017
Slavia - Zlín "B"
25 : 14
24.1. 11:30
AZ014
Slavia - Karviná
22 : 11
24.1. 08:45
AZ011
J.Hradec - Slavia
16 : 22
Mistrovství ČR starších žaček
6.6. 13:30
AZA015
Slavia - Zlín "A"
16 : 23
6.6. 10:30
AZA012
Slavia - HC Plzeň
20 : 18
5.6. 16:45
AZA009
Veselí n.M. - Slavia
14 : 17
5.6. 12:45
AZA005
Zora Olomouc - Slavia
16 : 18
5.6. 10:45
AZA003
Slavia - Písek
17 : 16
Přebor Prahy starších žákyň
25.5. 17:00
BD023
Astra - Slavia
6 : 22
21.5. 17:00
BD021
Slavia - Háje
31 : 12
4.5. 17:00
BD030
S.Vršovice - Slavia
10 : 29
Další
Předchozí kola
jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
Strakonice A - Třeboň B
33 : 8
video
online
Milevsko - Č.Budějovice
12 : 27
video
online
Soběslav - Strakonice B
15 : 21
video
online
Třeboň A - Sez. Ústí
23 : 10
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Strakonice A
14
13
1
0
385 : 109
27
2
Třeboň A
14
12
1
1
307 : 120
25
3
Č.Budějovice
14
9
0
5
282 : 233
18
4
Strakonice B
14
9
0
5
267 : 231
18
5
Soběslav
14
5
1
8
161 : 261
11
6
Sez. Ústí
14
3
0
11
149 : 271
6
7
Třeboň B
14
2
0
12
158 : 300
4
8
Milevsko
14
1
1
12
112 : 296
3
Tabulka střelců
Lukáš Zahrádka
ČZ HBC Strakonice 1921 B
92
Karim Razak
ČZ HBC Strakonice 1921 A
84
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň A
75
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Milan Křiklán
SK Domeček Soběslav
10
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň A
7
Jakub Pouzar
TJ Jiskra Třeboň B
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň A
12
Vojtěch Kodl
Loko České Budějovice
10
David Bartl
TJ Jiskra Třeboň B
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.