Jihočeský krajský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
Jihočeský přebor mladších žáků
Rozpis soutěže
základní část
Jihočeský přebor starších žáků
Jihočeský přebor mladších žákyň
Jihočeský přebor starších žákyň
Jihočeský přebor mužů
Krajské školní ligy
Jana Galušková
Mateřský klub
HK Slavia VŠ Plzeň
Rok narození
1972
Typ licence
Licence C
Platnost licence
21.2.2012
Koučovaná utkání
2.liga starších dorostenek
16.5. 16:00
AV059
VŠ Plzeň - Tachov
26 : 24
9.5. 15:00
AV057
Písek - VŠ Plzeň
32 : 16
2.5. 09:00
AV052
S.Vršovice - VŠ Plzeň
23 : 17
25.4. 17:00
AV051
VŠ Plzeň - Astra
28 : 21
18.4. 14:00
AV047
Chrudim - VŠ Plzeň
19 : 20
10.4. 16:00
AV044
Tachov - VŠ Plzeň
23 : 15
28.3. 17:00
AV042
VŠ Plzeň - Písek
19 : 27
14.3. 13:00
AV036
Astra - VŠ Plzeň
26 : 21
7.3. 14:00
AV032
VŠ Plzeň - Chrudim
19 : 20
22.11. 14:00
AV029
VŠ Plzeň - Tachov
16 : 18
15.11. 15:00
AV027
Písek - VŠ Plzeň
29 : 12
1.11. 17:00
AV021
VŠ Plzeň - Astra
24 : 27
4.10. 14:00
AV012
VŠ Plzeň - Písek
15 : 29
13.9. 15:00
AV006
Astra - VŠ Plzeň
31 : 16
Žákovská liga starších žaček
6.3. 15:20
AZ091
VŠ Plzeň - Kobylisy II
8 : 16
6.3. 13:20
AZ088
Slavia - VŠ Plzeň
19 : 12
6.3. 12:00
AZ086
Veselí n.M. - VŠ Plzeň
12 : 11
6.3. 10:00
AZ083
VŠ Plzeň - Zora Olomouc
8 : 15
6.3. 08:00
AZ080
VŠ Plzeň - HC Plzeň
12 : 16
14.2. 13:40
AZ051
VŠ Plzeň - Slavia
12 : 23
14.2. 12:10
AZ050
Astra - VŠ Plzeň
18 : 20
14.2. 09:00
AZ047
DHC Plzeň A - VŠ Plzeň
18 : 17
23.1. 16:00
AZ029
VŠ Plzeň - Kobylisy II
17 : 17
23.1. 14:30
AZ027
Hlučín - VŠ Plzeň
8 : 13
23.1. 13:00
AZ025
VŠ Plzeň - Liberec (dky)
13 : 12
23.1. 10:45
AZ022
Strakonice - VŠ Plzeň
12 : 11
ZČ liga starší žákyně
29.5. 10:00
E050
VŠ Plzeň - Loko Cheb
16 : 12
24.5. 18:00
E055
DHC Plzeň B - VŠ Plzeň
15 : 28
22.5. 10:00
E032
VŠ Plzeň - Tachov
36 : 6
21.5. 16:30
E054
HC Plzeň - VŠ Plzeň
23 : 20
Další
Předchozí kola
jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
Strakonice A - Třeboň B
33 : 8
video
online
Milevsko - Č.Budějovice
12 : 27
video
online
Soběslav - Strakonice B
15 : 21
video
online
Třeboň A - Sez. Ústí
23 : 10
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Strakonice A
14
13
1
0
385 : 109
27
2
Třeboň A
14
12
1
1
307 : 120
25
3
Č.Budějovice
14
9
0
5
282 : 233
18
4
Strakonice B
14
9
0
5
267 : 231
18
5
Soběslav
14
5
1
8
161 : 261
11
6
Sez. Ústí
14
3
0
11
149 : 271
6
7
Třeboň B
14
2
0
12
158 : 300
4
8
Milevsko
14
1
1
12
112 : 296
3
Tabulka střelců
Lukáš Zahrádka
ČZ HBC Strakonice 1921 B
92
Karim Razak
ČZ HBC Strakonice 1921 A
84
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň A
75
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Milan Křiklán
SK Domeček Soběslav
10
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň A
7
Jakub Pouzar
TJ Jiskra Třeboň B
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň A
12
Vojtěch Kodl
Loko České Budějovice
10
David Bartl
TJ Jiskra Třeboň B
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.