Jihočeský krajský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
Jihočeský přebor mladších žáků
Rozpis soutěže
základní část
Jihočeský přebor starších žáků
Jihočeský přebor mladších žákyň
Jihočeský přebor starších žákyň
Jihočeský přebor mužů
Krajské školní ligy
Zuzana Benešová
Post
Mateřský klub
Jiskra Třeboň
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1997
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
23
Počet branek
122
Starty
Jihočeský přebor mladších žáků
29.05. [HB055]
Třeboň A - Sez. Ústí
23 : 10
5 branek
15.05. [HB051]
Milevsko - Třeboň A
3 : 23
9 branek
09.05. [HB044]
Č.Budějovice - Třeboň A
13 : 25
9 branek
06.05. [HB046]
Třeboň A - Soběslav
16 : 10
4 branek
17.04. [HB037]
Strakonice B - Třeboň A
14 : 26
5 branek
17.04. [HB036]
Strakonice A - Třeboň A
22 : 13
1 branek
26.03. [HB030]
Třeboň B - Třeboň A
8 : 34
0 branek
24.10. [HB023]
Třeboň A - Milevsko
22 : 2
2 branek
20.10. [HB027]
Sez. Ústí - Třeboň A
1 : 23
7 branek
11.10. [HB016]
Třeboň A - Č.Budějovice
18 : 6
3 branek
03.10. [HB018]
Soběslav - Třeboň A
3 : 22
6 branek
19.09. [HB009]
Třeboň A - Strakonice B
19 : 9
6 branek
19.09. [HB008]
Třeboň A - Strakonice A
11 : 11
1 branek
Jihočeský přebor mladších žákyň
29.05. [HE020]
Třeboň - Písek
13 : 23
0 branek
23.05. [HE028]
J.Hradec B - Třeboň
11 : 15
4 branek
23.05. [HE023]
J.Hradec A - Třeboň
18 : 9
3 branek
15.05. [HE018]
Milevsko - Třeboň
13 : 21
16 branek
09.05. [HE027]
Č.Budějovice - Třeboň
23 : 16
13 branek
31.10. [HE013]
Třeboň - J.Hradec B
26 : 5
9 branek
31.10. [HE008]
Třeboň - J.Hradec A
9 : 17
8 branek
24.10. [HE003]
Třeboň - Milevsko
11 : 10
0 branek
17.10. [HE005]
Písek - Třeboň
19 : 14
4 branek
11.10. [HE012]
Třeboň - Č.Budějovice
19 : 11
7 branek
Předchozí kola
jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
Strakonice A - Třeboň B
33 : 8
video
online
Milevsko - Č.Budějovice
12 : 27
video
online
Soběslav - Strakonice B
15 : 21
video
online
Třeboň A - Sez. Ústí
23 : 10
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Strakonice A
14
13
1
0
385 : 109
27
2
Třeboň A
14
12
1
1
307 : 120
25
3
Č.Budějovice
14
9
0
5
282 : 233
18
4
Strakonice B
14
9
0
5
267 : 231
18
5
Soběslav
14
5
1
8
161 : 261
11
6
Sez. Ústí
14
3
0
11
149 : 271
6
7
Třeboň B
14
2
0
12
158 : 300
4
8
Milevsko
14
1
1
12
112 : 296
3
Tabulka střelců
Lukáš Zahrádka
ČZ HBC Strakonice 1921 B
92
Karim Razak
ČZ HBC Strakonice 1921 A
84
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň A
75
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Milan Křiklán
SK Domeček Soběslav
10
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň A
7
Jakub Pouzar
TJ Jiskra Třeboň B
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň A
12
Vojtěch Kodl
Loko České Budějovice
10
David Bartl
TJ Jiskra Třeboň B
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.