Jihočeský krajský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
Jihočeský přebor mladších žáků
Rozpis soutěže
základní část
Jihočeský přebor starších žáků
Jihočeský přebor mladších žákyň
Jihočeský přebor starších žákyň
Jihočeský přebor mužů
Krajské školní ligy
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Nikola Adamková
TJ Jiskra Třeboň A
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Alexa
HC Milevsko
2 - 0 - 0 - 1
David Bartl
TJ Jiskra Třeboň B
10 - 0 - 0 - 5
Ondřej Bartl
TJ Jiskra Třeboň B
2 - 0 - 0 - 1
Ondřej Bartl
TJ Jiskra Třeboň A
2 - 0 - 0 - 1
Ivo Burdík
Loko České Budějovice
4 - 0 - 0 - 2
Michal Černický
HC Milevsko
2 - 0 - 0 - 1
Jan Dedek
TJ Jiskra Třeboň B
2 - 0 - 0 - 1
Vojtěch Dedek
TJ Jiskra Třeboň B
4 - 0 - 0 - 2
Daniel Dušek
HC Milevsko
6 - 0 - 0 - 3
Martin Floryček
HC Milevsko
2 - 0 - 0 - 1
Vojtěch Frouz
Sp. MAS Sezimovo Ústí
8 - 0 - 0 - 4
Michal Gutwirth
Loko České Budějovice
6 - 0 - 0 - 3
Tomáš Habich
SK Domeček Soběslav
2 - 0 - 0 - 1
Jiří Hocke
TJ Jiskra Třeboň A
2 - 0 - 0 - 1
Daniel Hochman
HC Milevsko
2 - 0 - 0 - 1
Dominik Hron
HC Milevsko
6 - 0 - 0 - 3
Tomáš Chvosta
ČZ HBC Strakonice 1921 A
2 - 0 - 0 - 1
Martin Jahoda
HC Milevsko
6 - 0 - 0 - 3
Ondřej Klečka
ČZ HBC Strakonice 1921 A
2 - 0 - 0 - 1
Vojtěch Kodl
Loko České Budějovice
10 - 0 - 1 - 0
Petr Kohout
Loko České Budějovice
2 - 0 - 0 - 1
Matěj Kosák
ČZ HBC Strakonice 1921 A
4 - 0 - 0 - 2
Ondřej Kouba
Sp. MAS Sezimovo Ústí
2 - 0 - 0 - 1
Jan Krbec
TJ Jiskra Třeboň B
4 - 0 - 0 - 2
Milan Křiklán
SK Domeček Soběslav
8 - 0 - 0 - 4
Josef Kubeš
Sp. MAS Sezimovo Ústí
2 - 0 - 0 - 1
Aleš Kvěch
ČZ HBC Strakonice 1921 B
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Laszák
Sp. MAS Sezimovo Ústí
2 - 0 - 0 - 1
Filip Lipták
ČZ HBC Strakonice 1921 A
2 - 0 - 0 - 1
Pavel Malina
ČZ HBC Strakonice 1921 A
4 - 0 - 0 - 2
Patrik Malovaný
Sp. MAS Sezimovo Ústí
2 - 0 - 0 - 1
Michal Marek
Loko České Budějovice
8 - 0 - 0 - 4
Ondřej Marienka
ČZ HBC Strakonice 1921 B
6 - 0 - 0 - 3
Kateřina Menhartová
HC Milevsko
4 - 0 - 0 - 2
Pavel Milota
SK Domeček Soběslav
2 - 0 - 0 - 1
David Narin
ČZ HBC Strakonice 1921 B
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Nejdl
ČZ HBC Strakonice 1921 A
4 - 0 - 0 - 2
Jakub Neužil
TJ Jiskra Třeboň B
6 - 0 - 0 - 3
Pavel Panský
SK Domeček Soběslav
2 - 0 - 0 - 1
Další
Předchozí kola
jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
Strakonice A - Třeboň B
33 : 8
video
online
Milevsko - Č.Budějovice
12 : 27
video
online
Soběslav - Strakonice B
15 : 21
video
online
Třeboň A - Sez. Ústí
23 : 10
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Strakonice A
14
13
1
0
385 : 109
27
2
Třeboň A
14
12
1
1
307 : 120
25
3
Č.Budějovice
14
9
0
5
282 : 233
18
4
Strakonice B
14
9
0
5
267 : 231
18
5
Soběslav
14
5
1
8
161 : 261
11
6
Sez. Ústí
14
3
0
11
149 : 271
6
7
Třeboň B
14
2
0
12
158 : 300
4
8
Milevsko
14
1
1
12
112 : 296
3
Tabulka střelců
Lukáš Zahrádka
ČZ HBC Strakonice 1921 B
92
Karim Razak
ČZ HBC Strakonice 1921 A
84
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň A
75
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Milan Křiklán
SK Domeček Soběslav
10
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň A
7
Jakub Pouzar
TJ Jiskra Třeboň B
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň A
12
Vojtěch Kodl
Loko České Budějovice
10
David Bartl
TJ Jiskra Třeboň B
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.