Jihočeský krajský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
Jihočeský přebor mladších žáků
Rozpis soutěže
základní část
Jihočeský přebor starších žáků
Jihočeský přebor mladších žákyň
Jihočeský přebor starších žákyň
Jihočeský přebor mužů
Krajské školní ligy
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Nikola Adamková
TJ Jiskra Třeboň A
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Alexa
HC Milevsko
2 - 0 - 0 - 1
Ondřej Bartl
TJ Jiskra Třeboň A
2 - 0 - 0 - 1
Ondřej Bartl
TJ Jiskra Třeboň B
2 - 0 - 0 - 1
Michal Černický
HC Milevsko
2 - 0 - 0 - 1
Jan Dedek
TJ Jiskra Třeboň B
2 - 0 - 0 - 1
Martin Floryček
HC Milevsko
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Habich
SK Domeček Soběslav
2 - 0 - 0 - 1
Jiří Hocke
TJ Jiskra Třeboň A
2 - 0 - 0 - 1
Daniel Hochman
HC Milevsko
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Chvosta
ČZ HBC Strakonice 1921 A
2 - 0 - 0 - 1
Ondřej Klečka
ČZ HBC Strakonice 1921 A
2 - 0 - 0 - 1
Petr Kohout
Loko České Budějovice
2 - 0 - 0 - 1
Ondřej Kouba
Sp. MAS Sezimovo Ústí
2 - 0 - 0 - 1
Josef Kubeš
Sp. MAS Sezimovo Ústí
2 - 0 - 0 - 1
Aleš Kvěch
ČZ HBC Strakonice 1921 B
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Laszák
Sp. MAS Sezimovo Ústí
2 - 0 - 0 - 1
Filip Lipták
ČZ HBC Strakonice 1921 A
2 - 0 - 0 - 1
Patrik Malovaný
Sp. MAS Sezimovo Ústí
2 - 0 - 0 - 1
Pavel Milota
SK Domeček Soběslav
2 - 0 - 0 - 1
David Narin
ČZ HBC Strakonice 1921 B
2 - 0 - 0 - 1
Pavel Panský
SK Domeček Soběslav
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Pouzar
TJ Jiskra Třeboň B
2 - 0 - 0 - 1
Daniel Pozníček
TJ Jiskra Třeboň B
2 - 0 - 0 - 1
Martin Přibyl
Sp. MAS Sezimovo Ústí
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Samek
ČZ HBC Strakonice 1921 B
2 - 0 - 0 - 1
Jan Schwarz
ČZ HBC Strakonice 1921 B
2 - 0 - 0 - 1
Jan Švec
Loko České Budějovice
2 - 0 - 0 - 1
Martin Ťupa
Sp. MAS Sezimovo Ústí
2 - 0 - 0 - 1
David Větrovec
Loko České Budějovice
2 - 0 - 0 - 1
Robert Votava
ČZ HBC Strakonice 1921 B
2 - 0 - 0 - 1
Lukáš Zahrádka
ČZ HBC Strakonice 1921 B
2 - 0 - 0 - 1
Šárka Zajíčková
TJ Jiskra Třeboň A
2 - 0 - 0 - 1
Zbyšek Zůbek
Sp. MAS Sezimovo Ústí
2 - 0 - 0 - 1
Ivo Burdík
Loko České Budějovice
4 - 0 - 0 - 2
Vojtěch Dedek
TJ Jiskra Třeboň B
4 - 0 - 0 - 2
Matěj Kosák
ČZ HBC Strakonice 1921 A
4 - 0 - 0 - 2
Jan Krbec
TJ Jiskra Třeboň B
4 - 0 - 0 - 2
Pavel Malina
ČZ HBC Strakonice 1921 A
4 - 0 - 0 - 2
Kateřina Menhartová
HC Milevsko
4 - 0 - 0 - 2
Další
Předchozí kola
jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
Strakonice A - Třeboň B
33 : 8
video
online
Milevsko - Č.Budějovice
12 : 27
video
online
Soběslav - Strakonice B
15 : 21
video
online
Třeboň A - Sez. Ústí
23 : 10
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Strakonice A
14
13
1
0
385 : 109
27
2
Třeboň A
14
12
1
1
307 : 120
25
3
Č.Budějovice
14
9
0
5
282 : 233
18
4
Strakonice B
14
9
0
5
267 : 231
18
5
Soběslav
14
5
1
8
161 : 261
11
6
Sez. Ústí
14
3
0
11
149 : 271
6
7
Třeboň B
14
2
0
12
158 : 300
4
8
Milevsko
14
1
1
12
112 : 296
3
Tabulka střelců
Lukáš Zahrádka
ČZ HBC Strakonice 1921 B
92
Karim Razak
ČZ HBC Strakonice 1921 A
84
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň A
75
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Milan Křiklán
SK Domeček Soběslav
10
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň A
7
Jakub Pouzar
TJ Jiskra Třeboň B
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň A
12
Vojtěch Kodl
Loko České Budějovice
10
David Bartl
TJ Jiskra Třeboň B
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.