Jihočeský krajský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
Jihočeský přebor mladších žáků
Rozpis soutěže
základní část
Jihočeský přebor starších žáků
Jihočeský přebor mladších žákyň
Jihočeský přebor starších žákyň
Jihočeský přebor mužů
Krajské školní ligy
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jméno
Klub
Počet branek
Zbyšek Zůbek
Sp. MAS Sezimovo Ústí
1
Vojtěch Dedek
TJ Jiskra Třeboň B
1
Vojtěch Kodl
Loko České Budějovice
1
Vojtěch Žáček
Sp. MAS Sezimovo Ústí
3
Tomáš Nejdl
ČZ HBC Strakonice 1921 A
1
Tomáš Samek
ČZ HBC Strakonice 1921 B
2
Tomáš Chvosta
ČZ HBC Strakonice 1921 A
4
Šárka Zajíčková
TJ Jiskra Třeboň A
1
Stanislav Toman
TJ Jiskra Třeboň A
1
Petr Kohout
Loko České Budějovice
7
Pavel Pekař
TJ Jiskra Třeboň A
2
Pavel Malina
ČZ HBC Strakonice 1921 A
4
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň A
7
Patrik Picka
SK Domeček Soběslav
1
Ondřej Bartl
TJ Jiskra Třeboň A
1
Ondřej Marienka
ČZ HBC Strakonice 1921 B
2
Milan Matějko
Sp. MAS Sezimovo Ústí
2
Milan Křiklán
SK Domeček Soběslav
10
Michal Černický
HC Milevsko
1
Martin Jahoda
HC Milevsko
1
Martin Šimek
Sp. MAS Sezimovo Ústí
1
Martin Přibyl
Sp. MAS Sezimovo Ústí
2
Lukáš Zahrádka
ČZ HBC Strakonice 1921 B
2
Kateřina Menhartová
HC Milevsko
1
Jiří Suk
HC Milevsko
1
Jiří Hodina
TJ Jiskra Třeboň A
2
Jan Schwarz
ČZ HBC Strakonice 1921 B
1
Jan Dedek
TJ Jiskra Třeboň B
1
Jakub Neužil
TJ Jiskra Třeboň B
1
Jakub Bratránek
Sp. MAS Sezimovo Ústí
1
Jakub Pouzar
TJ Jiskra Třeboň B
7
Filip Bernas
ČZ HBC Strakonice 1921 A
1
Filip Šindelka
Loko České Budějovice
2
Filip Kettner
Loko České Budějovice
3
Erin Corriganová
SK Domeček Soběslav
1
Dominik Hron
HC Milevsko
2
David Větrovec
Loko České Budějovice
1
David Bartl
TJ Jiskra Třeboň B
2
Daniel Hochman
HC Milevsko
1
Adéla Svobodová
SK Domeček Soběslav
1
Další
Předchozí kola
jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
Strakonice A - Třeboň B
33 : 8
video
online
Milevsko - Č.Budějovice
12 : 27
video
online
Soběslav - Strakonice B
15 : 21
video
online
Třeboň A - Sez. Ústí
23 : 10
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Strakonice A
14
13
1
0
385 : 109
27
2
Třeboň A
14
12
1
1
307 : 120
25
3
Č.Budějovice
14
9
0
5
282 : 233
18
4
Strakonice B
14
9
0
5
267 : 231
18
5
Soběslav
14
5
1
8
161 : 261
11
6
Sez. Ústí
14
3
0
11
149 : 271
6
7
Třeboň B
14
2
0
12
158 : 300
4
8
Milevsko
14
1
1
12
112 : 296
3
Tabulka střelců
Lukáš Zahrádka
ČZ HBC Strakonice 1921 B
92
Karim Razak
ČZ HBC Strakonice 1921 A
84
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň A
75
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Milan Křiklán
SK Domeček Soběslav
10
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň A
7
Jakub Pouzar
TJ Jiskra Třeboň B
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň A
12
Vojtěch Kodl
Loko České Budějovice
10
David Bartl
TJ Jiskra Třeboň B
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.