Jihočeský krajský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
Jihočeský přebor mladších žáků
Jihočeský přebor starších žáků
Rozpis soutěže
základní část
Jihočeský přebor mladších žákyň
Jihočeský přebor starších žákyň
Jihočeský přebor mužů
Krajské školní ligy
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Ondřej Bartl
TJ Jiskra Třeboň
4
Jan Borovka
Loko České Budějovice A
37
Štěpán Cempírek
Loko České Budějovice B
6
Martin Čapek
Loko České Budějovice B
22
Petr Doležal
ČZ HBC Strakonice 1921 B
5
Josef Drašnar
ČZ HBC Strakonice 1921 A
16
Vít Dvořáček
TJ Jiskra Třeboň
3
Martin Dvořák
Loko České Budějovice B
39
Michal Dvořák
Loko České Budějovice B
5
Marek Ertl
Loko České Budějovice B
27
Lukáš Hála
ČZ HBC Strakonice 1921 A
12
Pavel Halgaš
ČZ HBC Strakonice 1921 A
7
Ondřej Havlíček
Loko České Budějovice B
2
Jiří Hocke
TJ Jiskra Třeboň
2
Jiří Hodina
TJ Jiskra Třeboň
7
Jiří Hoch
ČZ HBC Strakonice 1921 B
8
Petr Holický
TJ Jiskra Třeboň
64
Vladimír Hrbas
ČZ HBC Strakonice 1921 A
9
Filip Hrubý
TJ Jiskra Třeboň
1
Lukáš Hrubý
TJ Jiskra Třeboň
6
Tomáš Chvosta
ČZ HBC Strakonice 1921 B
10
Jakub Jára
ČZ HBC Strakonice 1921 B
6
Martin Jelínek
ČZ HBC Strakonice 1921 A
1
Martin Jelínek
ČZ HBC Strakonice 1921 B
4
Josef Kneifl
Loko České Budějovice A
63
Jakub Kortus
ČZ HBC Strakonice 1921 B
4
Matěj Kosák
ČZ HBC Strakonice 1921 B
7
Václav Kroutl
TJ Jiskra Třeboň
2
Jakub Kršek
Loko České Budějovice B
18
Michal Kuchta
ČZ HBC Strakonice 1921 A
4
Michal Kuchta
ČZ HBC Strakonice 1921 B
7
Daniel Kunz
TJ Jiskra Třeboň
13
Jan Macků
Loko České Budějovice B
3
Pavel Malina
ČZ HBC Strakonice 1921 B
12
Ondřej Marienka
ČZ HBC Strakonice 1921 B
3
David Miler
Loko České Budějovice B
7
Jindřich Mráz
ČZ HBC Strakonice 1921 A
4
Tomáš Nejdl
ČZ HBC Strakonice 1921 B
14
Adam Ploch
ČZ HBC Strakonice 1921 A
10
Adam Ploch
ČZ HBC Strakonice 1921 B
11
Další
Předchozí kola
jaro - 10. kolo - výsledky
video
online
Č.Budějovice B - Třeboň
28 : 31
video
online
Č.Budějovice A - Strakonice B
52 : 10
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Č.Budějovice A
8
8
0
0
331 : 125
16
2
Strakonice A
8
6
0
2
241 : 152
12
3
Strakonice B
8
2
0
6
141 : 220
4
4
Č.Budějovice B
8
2
0
6
173 : 295
4
5
Třeboň
8
2
0
6
137 : 231
4
Tabulka střelců
David Potůček
Loko České Budějovice A
66
Petr Holický
TJ Jiskra Třeboň
64
Josef Kneifl
Loko České Budějovice A
63
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lukáš Větrovec
Loko České Budějovice B
8
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň
7
Martin Dvořák
Loko České Budějovice B
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lukáš Větrovec
Loko České Budějovice B
14
Daniel Kunz
TJ Jiskra Třeboň
12
Martin Dvořák
Loko České Budějovice B
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.