Jihočeský krajský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
Jihočeský přebor mladších žáků
Jihočeský přebor starších žáků
Jihočeský přebor mladších žákyň
Jihočeský přebor starších žákyň
Rozpis soutěže
základní část
Jihočeský přebor mužů
Krajské školní ligy
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Adriana Ženíšková
SK Domeček Soběslav
13
Anna Zikešová
Lokomotiva České Budějovice
34
Gabriela Zettlová
Házená J.Hradec
21
Natalie Zemanová
Sokol Písek
26
Terezie Zemanová
Sokol Písek
6
Aneta Zelinková
ČZ HBC Strakonice 1921
38
Tereza Vospělová
Sokol Písek
7
Anna Voldánová
Házená J.Hradec
9
Niki Vokálková
Sokol Písek
2
Michaela Vlková
Házená J.Hradec
1
Barbora Uhlíková
ČZ HBC Strakonice 1921
56
Kateřina Talafousová
Sokol Písek
18
Kamila Švihálková
Sokol Písek
22
Nikola Šindelková
Lokomotiva České Budějovice
4
Judita Šavrdová
ČZ HBC Strakonice 1921
7
Adéla Svobodová
SK Domeček Soběslav
7
Kristýna Svobodová
SK Domeček Soběslav
9
Lucie Strnadová
Lokomotiva České Budějovice
2
Žaneta Stozsková
Sokol Písek
5
Jana Řežábková
Sokol Písek
24
Michaela Řezáčová
ČZ HBC Strakonice 1921
3
Tereza Rýparová
Házená J.Hradec
26
Aneta Ráčková
Sokol Písek
23
Alexandra Prokešová
SK Domeček Soběslav
35
Dominika Pravdová
Sokol Písek
16
Kristýna Pošustová
Sokol Písek
19
Kristýna Pospíšilová
Házená J.Hradec
27
Tereza Podroužková
Lokomotiva České Budějovice
12
Magdalena Pilařová
Házená J.Hradec
8
Monika Ošívková
Házená J.Hradec
23
Adéla Nechvátalová
Házená J.Hradec
7
Vlaďka Mrázková
Házená J.Hradec
3
Eliška Morávková
ČZ HBC Strakonice 1921
31
Markéta Matějovská
ČZ HBC Strakonice 1921
28
Anna Mágrová
Lokomotiva České Budějovice
5
Kateřina Linhartová
Lokomotiva České Budějovice
4
Sylvie Lindaurová
Sokol Písek
12
Brigita Lavičková
Lokomotiva České Budějovice
21
Nina Kudrličková
Sokol Písek
9
Klára Kubičková
Sokol Písek
7
Další
Předchozí kola
jaro - 10. kolo - výsledky
video
online
Soběslav - Písek
8 : 34
video
online
Strakonice - J.Hradec
26 : 16
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Písek
8
7
0
1
238 : 108
14
2
Strakonice
8
7
0
1
187 : 126
14
3
J.Hradec
8
4
0
4
146 : 142
8
4
Č.Budějovice
8
2
0
6
104 : 181
4
5
Soběslav
8
0
0
8
90 : 208
0
Tabulka střelců
Barbora Uhlíková
ČZ HBC Strakonice 1921
56
Aneta Zelinková
ČZ HBC Strakonice 1921
38
Alexandra Prokešová
SK Domeček Soběslav
35
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kristýna Pospíšilová
Házená J.Hradec
14
Natalie Zemanová
Sokol Písek
10
Barbora Uhlíková
ČZ HBC Strakonice 1921
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tereza Podroužková
Lokomotiva České Budějovice
10
Brigita Lavičková
Lokomotiva České Budějovice
10
Anna Zikešová
Lokomotiva České Budějovice
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.