Jihočeský krajský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
Jihočeský přebor mladších žáků
Rozpis soutěže
základní část
Jihočeský přebor starších žáků
Jihočeský přebor mladších žákyň
Jihočeský přebor starších žákyň
Jihočeský přebor mužů
Krajské školní ligy
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Vojtěch Dedek
TJ Jiskra Třeboň B
13
Pavel Panský
SK Domeček Soběslav
12
Daniel Hochman
HC Milevsko
12
Filip Šindelka
Loko České Budějovice
11
Milan Matějko
Sp. MAS Sezimovo Ústí
11
Josef Kubeš
Sp. MAS Sezimovo Ústí
11
Erin Corriganová
SK Domeček Soběslav
11
David Větrovec
Loko České Budějovice
10
Ondřej Šimeček
HC Milevsko
10
Lucie Homolová
SK Domeček Soběslav
10
Martin Šťastný
SK Domeček Soběslav
9
Martin Jahoda
HC Milevsko
9
Eliška Hrazdilová
SK Domeček Soběslav
9
Tomáš Alexa
HC Milevsko
9
Šárka Paušová
SK Domeček Soběslav
8
Martin Ťupa
Sp. MAS Sezimovo Ústí
7
Pavel Milota
SK Domeček Soběslav
7
Patrik Malovaný
Sp. MAS Sezimovo Ústí
7
Michal Černický
HC Milevsko
7
Pavel Pekař
TJ Jiskra Třeboň A
6
Jakub Laszák
Sp. MAS Sezimovo Ústí
6
Jiří Suk
HC Milevsko
5
Jakub Opelka
Loko České Budějovice
5
Kateřina Menhartová
HC Milevsko
5
Filip Hrubý
TJ Jiskra Třeboň A
5
Ivo Burdík
Loko České Budějovice
5
Jakub Bratránek
Sp. MAS Sezimovo Ústí
5
Vojtěch Bernátek
Loko České Budějovice
5
Jakub Veselý
TJ Jiskra Třeboň B
4
Vilém Kulhavý
Sp. MAS Sezimovo Ústí
4
Jan Kolář
TJ Jiskra Třeboň B
4
Jiří Hocke
TJ Jiskra Třeboň A
4
Zbyšek Zůbek
Sp. MAS Sezimovo Ústí
3
Dominik Krška
TJ Jiskra Třeboň A
3
Vojtěch Kodl
Loko České Budějovice
3
Veronika Jičínská
TJ Jiskra Třeboň A
3
Dominik Jáchym
ČZ HBC Strakonice 1921 B
3
Vojtěch Frouz
Sp. MAS Sezimovo Ústí
3
Filip Bernas
ČZ HBC Strakonice 1921 A
3
Jakub Třešnička
HC Milevsko
2
Zpět
Další
Předchozí kola
jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
Strakonice A - Třeboň B
33 : 8
video
online
Milevsko - Č.Budějovice
12 : 27
video
online
Soběslav - Strakonice B
15 : 21
video
online
Třeboň A - Sez. Ústí
23 : 10
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Strakonice A
14
13
1
0
385 : 109
27
2
Třeboň A
14
12
1
1
307 : 120
25
3
Č.Budějovice
14
9
0
5
282 : 233
18
4
Strakonice B
14
9
0
5
267 : 231
18
5
Soběslav
14
5
1
8
161 : 261
11
6
Sez. Ústí
14
3
0
11
149 : 271
6
7
Třeboň B
14
2
0
12
158 : 300
4
8
Milevsko
14
1
1
12
112 : 296
3
Tabulka střelců
Lukáš Zahrádka
ČZ HBC Strakonice 1921 B
92
Karim Razak
ČZ HBC Strakonice 1921 A
84
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň A
75
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Milan Křiklán
SK Domeček Soběslav
10
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň A
7
Jakub Pouzar
TJ Jiskra Třeboň B
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň A
12
Vojtěch Kodl
Loko České Budějovice
10
David Bartl
TJ Jiskra Třeboň B
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.