Jihočeský krajský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
Jihočeský přebor mladších žáků
Rozpis soutěže
základní část
Jihočeský přebor starších žáků
Jihočeský přebor mladších žákyň
Jihočeský přebor starších žákyň
Jihočeský přebor mužů
Krajské školní ligy
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Adam Vrchlavský
ČZ HBC Strakonice 1921 B
1
Adam Bezpalec
ČZ HBC Strakonice 1921 A
24
Adam Nejdl
ČZ HBC Strakonice 1921 B
31
Adéla Svobodová
SK Domeček Soběslav
21
Aleš Kvěch
ČZ HBC Strakonice 1921 B
22
Daniel Hochman
HC Milevsko
12
Daniel Dušek
HC Milevsko
15
David Narin
ČZ HBC Strakonice 1921 B
2
David Větrovec
Loko České Budějovice
10
David Bartl
TJ Jiskra Třeboň B
37
Dominik Krška
TJ Jiskra Třeboň A
3
Dominik Jáchym
ČZ HBC Strakonice 1921 B
3
Dominik Hron
HC Milevsko
36
Eliška Hrazdilová
SK Domeček Soběslav
9
Erin Corriganová
SK Domeček Soběslav
11
Filip Hrubý
TJ Jiskra Třeboň B
2
Filip Bernas
ČZ HBC Strakonice 1921 A
3
Filip Hrubý
TJ Jiskra Třeboň A
5
Filip Šindelka
Loko České Budějovice
11
Filip Lipták
ČZ HBC Strakonice 1921 A
20
Filip Hanzelín
ČZ HBC Strakonice 1921 A
22
Filip Kettner
Loko České Budějovice
46
Ivo Burdík
Loko České Budějovice
5
Jakub Třešnička
HC Milevsko
2
Jakub Švadlena
SK Domeček Soběslav
2
Jakub Veselý
TJ Jiskra Třeboň B
4
Jakub Bratránek
Sp. MAS Sezimovo Ústí
5
Jakub Opelka
Loko České Budějovice
5
Jakub Laszák
Sp. MAS Sezimovo Ústí
6
Jakub Narin
ČZ HBC Strakonice 1921 A
14
Jakub Neužil
TJ Jiskra Třeboň B
27
Jakub Pouzar
TJ Jiskra Třeboň B
43
Jan Krbec
TJ Jiskra Třeboň B
2
Jan Kolář
TJ Jiskra Třeboň B
4
Jan Dedek
TJ Jiskra Třeboň B
19
Jan Schwarz
ČZ HBC Strakonice 1921 B
25
Jan Švec
Loko České Budějovice
46
Jiří Hocke
TJ Jiskra Třeboň A
4
Jiří Suk
HC Milevsko
5
Jiří Hodina
TJ Jiskra Třeboň A
59
Další
Předchozí kola
jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
Strakonice A - Třeboň B
33 : 8
video
online
Milevsko - Č.Budějovice
12 : 27
video
online
Soběslav - Strakonice B
15 : 21
video
online
Třeboň A - Sez. Ústí
23 : 10
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Strakonice A
14
13
1
0
385 : 109
27
2
Třeboň A
14
12
1
1
307 : 120
25
3
Č.Budějovice
14
9
0
5
282 : 233
18
4
Strakonice B
14
9
0
5
267 : 231
18
5
Soběslav
14
5
1
8
161 : 261
11
6
Sez. Ústí
14
3
0
11
149 : 271
6
7
Třeboň B
14
2
0
12
158 : 300
4
8
Milevsko
14
1
1
12
112 : 296
3
Tabulka střelců
Lukáš Zahrádka
ČZ HBC Strakonice 1921 B
92
Karim Razak
ČZ HBC Strakonice 1921 A
84
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň A
75
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Milan Křiklán
SK Domeček Soběslav
10
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň A
7
Jakub Pouzar
TJ Jiskra Třeboň B
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň A
12
Vojtěch Kodl
Loko České Budějovice
10
David Bartl
TJ Jiskra Třeboň B
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.