Jihočeský krajský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
Jihočeský přebor mladších žáků
Rozpis soutěže
základní část
Jihočeský přebor starších žáků
Jihočeský přebor mladších žákyň
Jihočeský přebor starších žákyň
Jihočeský přebor mužů
Krajské školní ligy
Filip Barták
Mateřský klub
Jiskra Třeboň
Rok narození
1978
Typ licence
Licence A
Platnost licence
28.1.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
2.5. 16:30
AC125
Loko Plzeň j. - Rokycany
33 : 22
11.4. 16:00
AC113
VŠ Plzeň A - Písek
35 : 25
7.3. 17:00
AC089
Rokycany - Bohemians
26 : 20
21.2. 17:00
AC077
Písek - Ledeč n.S.
28 : 20
20.2. 18:00
AC078
Strakonice - Bohemians
22 : 25
18.10. 16:00
AC039
VŠ Plzeň A - Strakonice
23 : 19
11.10. 17:00
AC036
Písek - Rokycany
31 : 26
26.9. 18:00
AC024
Strakonice - Písek
27 : 31
6.9. 17:00
AC001
Bohemians - Praha 4
20 : 26
2.liga mužů SVČ
6.9. 15:00
AD001
Slavia - Ústí n.L.
21 : 23
1.liga starších dorostenců
2.5. 12:30
AG125
Loko Plzeň - Lovosice
32 : 21
22.11. 14:00
AG062
Loko Plzeň - Vsetín
41 : 21
2.liga starších dorostenců Č
7.3. 15:00
AH089
Rokycany - Liberec
34 : 30
1.liga mladších dorostenců Č
2.5. 10:30
AJ125
Loko Plzeň - Lovosice
37 : 19
20.2. 16:15
AJ078
Strakonice - Liberec
44 : 11
26.9. 14:30
AJ024
Strakonice - Dukla
16 : 22
2.liga mladších dorostenců Č
3.10. 15:00
AL018
Č.Budějovice - Kutná Hora
29 : 25
Český pohár mužů
29.8. 18:00
AN015
Strakonice - Č.Budějovice
39 : 14
Žákovská liga starších žáků
13.2. 15:00
AO118
Č.Budějovice A - Jablonec
24 : 22
13.2. 14:00
AO117
HK KP Brno A - Ostrava A
23 : 24
13.2. 12:30
AO116
Jablonec - HK KP Brno A
26 : 16
13.2. 09:00
AO113
Č.Budějovice A - HK KP Brno A
33 : 17
2.liga žen Č
28.3. 13:00
AS066
S.Vršovice - Písek
29 : 26
11.10. 15:00
AS021
Písek - S.Vršovice
13 : 34
26.9. 16:15
AS020
Strakonice - Písek
21 : 19
1.liga starších dorostenek
8.11. 16:00
AU048
HC Plzeň - Č.Budějovice
35 : 16
13.9. 15:00
AU012
J.Hradec - Liberec
24 : 25
2.liga starších dorostenek
24.4. 16:00
AV050
Písek - Chrudim
32 : 18
28.3. 11:00
AV040
S.Vršovice - Chrudim
17 : 20
31.10. 12:00
AV020
Písek - Chrudim
29 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
Strakonice A - Třeboň B
33 : 8
video
online
Milevsko - Č.Budějovice
12 : 27
video
online
Soběslav - Strakonice B
15 : 21
video
online
Třeboň A - Sez. Ústí
23 : 10
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Strakonice A
14
13
1
0
385 : 109
27
2
Třeboň A
14
12
1
1
307 : 120
25
3
Č.Budějovice
14
9
0
5
282 : 233
18
4
Strakonice B
14
9
0
5
267 : 231
18
5
Soběslav
14
5
1
8
161 : 261
11
6
Sez. Ústí
14
3
0
11
149 : 271
6
7
Třeboň B
14
2
0
12
158 : 300
4
8
Milevsko
14
1
1
12
112 : 296
3
Tabulka střelců
Lukáš Zahrádka
ČZ HBC Strakonice 1921 B
92
Karim Razak
ČZ HBC Strakonice 1921 A
84
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň A
75
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Milan Křiklán
SK Domeček Soběslav
10
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň A
7
Jakub Pouzar
TJ Jiskra Třeboň B
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň A
12
Vojtěch Kodl
Loko České Budějovice
10
David Bartl
TJ Jiskra Třeboň B
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.