Jihočeský krajský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
Jihočeský přebor mladších žáků
Rozpis soutěže
základní část
Jihočeský přebor starších žáků
Jihočeský přebor mladších žákyň
Jihočeský přebor starších žákyň
Jihočeský přebor mužů
Krajské školní ligy
Jaroslav Artl
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1967
Typ licence
Licence A
Platnost licence
19.2.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
25.4. 17:00
AC117
Písek - Loko Plzeň j.
20 : 24
24.4. 18:00
AC118
Strakonice - Sez. Ústí
22 : 16
7.3. 16:00
AC087
VŠ Plzeň A - Třeboň B
22 : 24
28.2. 16:30
AC083
Bolevec A - VŠ Plzeň A
21 : 18
2.liga mužů SVČ
2.5. 17:00
AD126
Jablonec A - Most
33 : 17
11.4. 17:00
AD109
Hr.Králové - Ústí n.L.
29 : 36
19.3. 19:00
AD102
Chomutov - Dukla j.
20 : 26
20.2. 16:00
AD078
Pardubice - Slavia
34 : 28
2.liga mužů JM
27.3. 17:00
AE103
H.Brod - Maloměřice A
23 : 29
2.liga starších dorostenců Č
28.3. 15:00
AH108
L.Vršovice - Ml.Boleslav
25 : 24
1.liga mladších dorostenců Č
24.4. 14:30
AJ118
Strakonice - Louny
39 : 27
Český pohár mužů
30.8. 15:30
AN005
S.Vršovice - TJ Sokol Bělá
24 : 32
Žákovská liga starších žáků
13.12. 15:30
AO028
Dukla 4 - Louny
9 : 18
13.12. 13:10
AO024
Č.Budějovice A - Kopřivnice A
14 : 23
13.12. 11:25
AO021
Č.Budějovice A - Dukla 4
21 : 9
13.12. 08:30
AO016
Kopřivnice A - Dukla 4
22 : 9
2.liga žen Č
24.4. 16:15
AS083
Strakonice - Ústí n.L.
15 : 27
17.4. 09:00
AS076
S.Vršovice - Pardubice
29 : 27
27.2. 17:00
AS049
Ústí n.L. - Pardubice
21 : 26
1.liga starších dorostenek
16.3. 15:45
AU098
Slavia - Kobylisy
42 : 22
19.9. 16:00
AU013
Liberec - H.Brod
22 : 22
2.liga starších dorostenek
17.4. 11:00
AV046
S.Vršovice - Astra
29 : 18
17.3. 18:30
AV031
Astra - S.Vršovice
26 : 29
7.3. 14:00
AV032
VŠ Plzeň - Chrudim
19 : 20
1.liga mladších dorostenek Č
22.3. 16:15
AW071
Slavia - Háje
34 : 17
18.3. 18:45
AW098
Slavia - Kobylisy
35 : 21
21.2. 12:00
AW074
Pardubice - Slavia
20 : 46
Český pohár žen
30.8. 17:30
AY003
S.Vršovice - Astra
21 : 33
Žákovská liga starších žaček
18.4. 13:40
AZ125
Zlín "A" - Veselí n.M.
23 : 20
18.4. 09:50
AZ122
Veselí n.M. - HC Plzeň
15 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
Strakonice A - Třeboň B
33 : 8
video
online
Milevsko - Č.Budějovice
12 : 27
video
online
Soběslav - Strakonice B
15 : 21
video
online
Třeboň A - Sez. Ústí
23 : 10
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Strakonice A
14
13
1
0
385 : 109
27
2
Třeboň A
14
12
1
1
307 : 120
25
3
Č.Budějovice
14
9
0
5
282 : 233
18
4
Strakonice B
14
9
0
5
267 : 231
18
5
Soběslav
14
5
1
8
161 : 261
11
6
Sez. Ústí
14
3
0
11
149 : 271
6
7
Třeboň B
14
2
0
12
158 : 300
4
8
Milevsko
14
1
1
12
112 : 296
3
Tabulka střelců
Lukáš Zahrádka
ČZ HBC Strakonice 1921 B
92
Karim Razak
ČZ HBC Strakonice 1921 A
84
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň A
75
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Milan Křiklán
SK Domeček Soběslav
10
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň A
7
Jakub Pouzar
TJ Jiskra Třeboň B
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň A
12
Vojtěch Kodl
Loko České Budějovice
10
David Bartl
TJ Jiskra Třeboň B
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.