Jihočeský krajský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
Jihočeský přebor mladších žáků
Rozpis soutěže
základní část
Jihočeský přebor starších žáků
Jihočeský přebor mladších žákyň
Jihočeský přebor starších žákyň
Jihočeský přebor mužů
Krajské školní ligy
Hana Hofmanová
Mateřský klub
TJ Háje Jižní Město
Rok narození
1976
Typ licence
Licence C
Platnost licence
9.6.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starších dorostenců Č
13.3. 11:00
AH093
Liberec - Chodov
26 : 26
28.2. 15:00
AH082
L.Vršovice - Chodov
18 : 24
8.11. 15:00
AH054
L.Vršovice - Náchod
19 : 32
13.9. 16:30
AH012
Liberec - Chrudim
28 : 27
1.liga mladších dorostenců Č
13.3. 09:00
AJ093
Liberec - S.Vršovice
23 : 30
6.3. 14:30
AJ085
Louny - HC Plzeň
26 : 25
13.9. 14:30
AJ012
Liberec - Strakonice
21 : 34
2.liga mladších dorostenců Č
9.5. 12:00
AL055
Kutná Hora - Ústí n.L.
33 : 12
25.4. 12:00
AL046
Kutná Hora - Č.Budějovice
26 : 24
2.liga žen Č
2.5. 15:00
AS088
Písek - Ústí n.L.
28 : 27
10.4. 17:00
AS072
Ústí n.L. - HC Plzeň
20 : 35
14.11. 17:00
AS043
Ústí n.L. - Písek
18 : 18
25.10. 15:00
AS028
Astra - Milevsko
35 : 16
10.10. 17:00
AS025
Ústí n.L. - Kobylisy
24 : 19
3.10. 17:00
AS019
Astra - Pardubice
25 : 18
2.liga starších dorostenek
22.11. 17:00
AV030
Astra - Chrudim
26 : 21
3.10. 15:00
AV011
Astra - Tachov
23 : 28
1.liga mladších dorostenek Č
2.5. 13:00
AW130
Písek - Most
25 : 10
Přebor Prahy starších žáků
22.4. 18:30
BC034
Chodov - Úvaly
26 : 21
20.10. 19:00
BC029
Dukla 6 - Úvaly
31 : 25
Přebor Prahy mladších žákyň
26.5. 17:00
BF050
Slavia - Háje "A"
15 : 10
18.5. 16:30
BF048
Háje "B" - Slavia
2 : 17
Společná regionální liga
16.5. 17:00
CR073
Sokol Úvaly - Wendy Mělník
22 : 23
9.5. 10:30
CR069
Kutná Hora - Sokol Úvaly
27 : 20
25.4. 10:30
CR061
Kutná Hora - Ž. Brod
30 : 23
Severočeská liga stž
14.11. 15:00
DG027
Tygři UL - Louny
30 : 21
Severočeská liga mlž
10.4. 15:00
DI053
Děčín - Chomutov
8 : 25
Severočeská liga mlžky
14.11. 13:00
DJ028
Spartak UL - TJ Sokol Bělá
13 : 16
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
Strakonice A - Třeboň B
33 : 8
video
online
Milevsko - Č.Budějovice
12 : 27
video
online
Soběslav - Strakonice B
15 : 21
video
online
Třeboň A - Sez. Ústí
23 : 10
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Strakonice A
14
13
1
0
385 : 109
27
2
Třeboň A
14
12
1
1
307 : 120
25
3
Č.Budějovice
14
9
0
5
282 : 233
18
4
Strakonice B
14
9
0
5
267 : 231
18
5
Soběslav
14
5
1
8
161 : 261
11
6
Sez. Ústí
14
3
0
11
149 : 271
6
7
Třeboň B
14
2
0
12
158 : 300
4
8
Milevsko
14
1
1
12
112 : 296
3
Tabulka střelců
Lukáš Zahrádka
ČZ HBC Strakonice 1921 B
92
Karim Razak
ČZ HBC Strakonice 1921 A
84
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň A
75
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Milan Křiklán
SK Domeček Soběslav
10
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň A
7
Jakub Pouzar
TJ Jiskra Třeboň B
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň A
12
Vojtěch Kodl
Loko České Budějovice
10
David Bartl
TJ Jiskra Třeboň B
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.