Jihočeský krajský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
Jihočeský přebor mladších žáků
Rozpis soutěže
základní část
Jihočeský přebor starších žáků
Jihočeský přebor mladších žákyň
Jihočeský přebor starších žákyň
Jihočeský přebor mužů
Krajské školní ligy
Tomáš Fák
Post
Mateřský klub
Spartak MAS Sez.Ústí
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1985
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
25
Počet branek
63
Starty
2 liga mužů JZČ
09.05. [AC129]
Rokycany - Sez. Ústí
28 : 25
2 branek
02.05. [AC124]
Sez. Ústí - Písek
25 : 18
0 branek
24.04. [AC118]
Strakonice - Sez. Ústí
22 : 16
2 branek
11.04. [AC111]
Sez. Ústí - Bohemians
29 : 17
4 branek
27.03. [AC107]
Ledeč n.S. - Sez. Ústí
29 : 26
5 branek
21.03. [AC098]
Sez. Ústí - Třeboň B
21 : 21
4 branek
14.03. [AC096]
Bolevec A - Sez. Ústí
18 : 20
2 branek
07.03. [AC085]
Sez. Ústí - Praha 4
21 : 25
2 branek
28.02. [AC084]
Sez. Ústí - Loko Plzeň j.
22 : 23
5 branek
21.02. [AC074]
VŠ Plzeň A - Sez. Ústí
17 : 17
1 branek
22.11. [AC063]
Sez. Ústí - Rokycany
28 : 16
3 branek
15.11. [AC058]
Písek - Sez. Ústí
23 : 25
1 branek
08.11. [AC052]
Sez. Ústí - Strakonice
24 : 20
1 branek
25.10. [AC045]
Bohemians - Sez. Ústí
17 : 25
1 branek
18.10. [AC041]
Sez. Ústí - Ledeč n.S.
34 : 22
2 branek
10.10. [AC032]
Třeboň B - Sez. Ústí
18 : 12
1 branek
04.10. [AC030]
Sez. Ústí - Bolevec A
33 : 20
3 branek
27.09. [AC019]
Praha 4 - Sez. Ústí
23 : 24
2 branek
20.09. [AC018]
Loko Plzeň j. - Sez. Ústí
21 : 20
2 branek
13.09. [AC008]
Sez. Ústí - VŠ Plzeň A
28 : 18
2 branek
Český pohár mužů
17.11. [AN054]
Sez. Ústí - Plzeň
28 : 29
1 branek
28.09. [AN038]
Sez. Ústí - Brno
21 : 20
2 branek
Jihočeský přebor mužů
19.09. [HM002]
Sez.Ústí B - Č.Budějovice B
24 : 32
4 branek
Předchozí kola
jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
Strakonice A - Třeboň B
33 : 8
video
online
Milevsko - Č.Budějovice
12 : 27
video
online
Soběslav - Strakonice B
15 : 21
video
online
Třeboň A - Sez. Ústí
23 : 10
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Strakonice A
14
13
1
0
385 : 109
27
2
Třeboň A
14
12
1
1
307 : 120
25
3
Č.Budějovice
14
9
0
5
282 : 233
18
4
Strakonice B
14
9
0
5
267 : 231
18
5
Soběslav
14
5
1
8
161 : 261
11
6
Sez. Ústí
14
3
0
11
149 : 271
6
7
Třeboň B
14
2
0
12
158 : 300
4
8
Milevsko
14
1
1
12
112 : 296
3
Tabulka střelců
Lukáš Zahrádka
ČZ HBC Strakonice 1921 B
92
Karim Razak
ČZ HBC Strakonice 1921 A
84
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň A
75
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Milan Křiklán
SK Domeček Soběslav
10
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň A
7
Jakub Pouzar
TJ Jiskra Třeboň B
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň A
12
Vojtěch Kodl
Loko České Budějovice
10
David Bartl
TJ Jiskra Třeboň B
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.