Jihočeský krajský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
Jihočeský přebor mladších žáků
Jihočeský přebor starších žáků
Jihočeský přebor mladších žákyň
Rozpis soutěže
základní část
Jihočeský přebor starších žákyň
Jihočeský přebor mužů
Krajské školní ligy
David Potůček
Post
Mateřský klub
TJ Loko České Budějovice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1995
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
46
Počet branek
221
Starty
2.liga mladších dorostenců Č
08.05. [AL053]
Náchod B - Č.Budějovice
22 : 34
2 branek
02.05. [AL052]
Č.Budějovice - Kobylisy
17 : 30
1 branek
25.04. [AL046]
Kutná Hora - Č.Budějovice
26 : 24
2 branek
28.03. [AL034]
Č.Budějovice - Ústí n.L.
29 : 19
4 branek
18.10. [AL025]
Č.Budějovice - Náchod B
30 : 23
0 branek
11.10. [AL024]
Kobylisy - Č.Budějovice
30 : 23
0 branek
03.10. [AL018]
Č.Budějovice - Kutná Hora
29 : 25
0 branek
26.09. [AL015]
Zruč n.S. - Č.Budějovice
44 : 19
2 branek
20.09. [AL011]
Č.Budějovice - D.Králové
39 : 29
4 branek
12.09. [AL006]
Ústí n.L. - Č.Budějovice
29 : 29
7 branek
Žákovská liga starších žáků
17.04. [AO180]
Talent A - Č.Budějovice A
26 : 19
0 branek
17.04. [AO178]
Č.Budějovice A - Kopřivnice A
15 : 22
6 branek
17.04. [AO176]
Náchod "A" - Č.Budějovice A
22 : 25
9 branek
27.03. [AO172]
Č.Budějovice A - Lovosice A
15 : 23
6 branek
27.03. [AO170]
Ostrava A - Č.Budějovice A
17 : 21
10 branek
27.03. [AO168]
Talent A - Č.Budějovice A
12 : 19
4 branek
27.03. [AO166]
Č.Budějovice A - Karviná A
12 : 21
4 branek
06.03. [AO153]
Lovosice A - Č.Budějovice A
8 : 10
3 branek
06.03. [AO150]
Zubří A - Č.Budějovice A
18 : 19
5 branek
06.03. [AO148]
Č.Budějovice A - Olomouc
18 : 4
4 branek
06.03. [AO145]
Č.Budějovice A - Talent A
16 : 16
5 branek
06.03. [AO142]
Náchod "A" - Č.Budějovice A
10 : 15
4 branek
13.02. [AO118]
Č.Budějovice A - Jablonec
24 : 22
0 branek
13.02. [AO115]
Ostrava A - Č.Budějovice A
20 : 19
10 branek
13.02. [AO113]
Č.Budějovice A - HK KP Brno A
33 : 17
11 branek
24.01. [AO070]
Č.Budějovice A - Olomouc
17 : 18
7 branek
24.01. [AO068]
Karviná A - Č.Budějovice A
22 : 16
3 branek
24.01. [AO065]
Rožnov p/R - Č.Budějovice A
9 : 17
1 branek
24.01. [AO063]
Č.Budějovice A - Zlín
28 : 6
7 branek
13.12. [AO029]
Chodov - Č.Budějovice A
15 : 16
0 branek
Další
Předchozí kola
jaro - 10. kolo - výsledky
video
online
J.Hradec A - Písek
23 : 20
video
online
Milevsko - Č.Budějovice
15 : 9
video
online
J.Hradec B - Třeboň
11 : 15
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
J.Hradec A
10
10
0
0
206 : 64
20
2
Písek
10
8
0
2
222 : 99
16
3
Třeboň
10
5
0
5
153 : 150
10
4
Milevsko
10
3
0
7
84 : 148
6
5
Č.Budějovice
10
3
0
7
92 : 172
6
6
J.Hradec B
10
1
0
9
59 : 183
2
Tabulka střelců
Šárka Zajíčková
TJ Jiskra Třeboň
69
Zuzana Benešová
TJ Jiskra Třeboň
64
Sabina Jasanská
Házená J.Hradec A
47
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petra Dušková
Házená J.Hradec A
7
Zuzana Benešová
TJ Jiskra Třeboň
6
Tamara Gajovská
Sokol Písek
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Kristýna Plucarová
TJ Jiskra Třeboň
6
Veronika Vlažná
Loko České Budějovice
4
Karolína Šlajsová
Sokol Písek
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.