Jihočeský krajský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
Jihočeský přebor mladších žáků
Rozpis soutěže
základní část
Jihočeský přebor starších žáků
Jihočeský přebor mladších žákyň
Jihočeský přebor starších žákyň
Jihočeský přebor mužů
Krajské školní ligy
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jméno
Klub
Počet branek
Adam Bezpalec
ČZ HBC Strakonice 1921 A
1
Adam Nejdl
ČZ HBC Strakonice 1921 B
5
Adéla Svobodová
SK Domeček Soběslav
1
Daniel Hochman
HC Milevsko
1
David Větrovec
Loko České Budějovice
1
David Bartl
TJ Jiskra Třeboň B
2
Dominik Hron
HC Milevsko
2
Erin Corriganová
SK Domeček Soběslav
1
Filip Bernas
ČZ HBC Strakonice 1921 A
1
Filip Šindelka
Loko České Budějovice
2
Filip Kettner
Loko České Budějovice
3
Jakub Bratránek
Sp. MAS Sezimovo Ústí
1
Jakub Neužil
TJ Jiskra Třeboň B
1
Jakub Pouzar
TJ Jiskra Třeboň B
7
Jan Dedek
TJ Jiskra Třeboň B
1
Jan Schwarz
ČZ HBC Strakonice 1921 B
1
Jiří Suk
HC Milevsko
1
Jiří Hodina
TJ Jiskra Třeboň A
2
Kateřina Menhartová
HC Milevsko
1
Lukáš Zahrádka
ČZ HBC Strakonice 1921 B
2
Martin Jahoda
HC Milevsko
1
Martin Šimek
Sp. MAS Sezimovo Ústí
1
Martin Přibyl
Sp. MAS Sezimovo Ústí
2
Michal Černický
HC Milevsko
1
Milan Matějko
Sp. MAS Sezimovo Ústí
2
Milan Křiklán
SK Domeček Soběslav
10
Ondřej Bartl
TJ Jiskra Třeboň A
1
Ondřej Marienka
ČZ HBC Strakonice 1921 B
2
Patrik Picka
SK Domeček Soběslav
1
Pavel Pekař
TJ Jiskra Třeboň A
2
Pavel Malina
ČZ HBC Strakonice 1921 A
4
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň A
7
Petr Kohout
Loko České Budějovice
7
Stanislav Toman
TJ Jiskra Třeboň A
1
Šárka Zajíčková
TJ Jiskra Třeboň A
1
Tomáš Nejdl
ČZ HBC Strakonice 1921 A
1
Tomáš Samek
ČZ HBC Strakonice 1921 B
2
Tomáš Chvosta
ČZ HBC Strakonice 1921 A
4
Vojtěch Kodl
Loko České Budějovice
1
Vojtěch Dedek
TJ Jiskra Třeboň B
1
Další
Předchozí kola
jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
Strakonice A - Třeboň B
33 : 8
video
online
Milevsko - Č.Budějovice
12 : 27
video
online
Soběslav - Strakonice B
15 : 21
video
online
Třeboň A - Sez. Ústí
23 : 10
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Strakonice A
14
13
1
0
385 : 109
27
2
Třeboň A
14
12
1
1
307 : 120
25
3
Č.Budějovice
14
9
0
5
282 : 233
18
4
Strakonice B
14
9
0
5
267 : 231
18
5
Soběslav
14
5
1
8
161 : 261
11
6
Sez. Ústí
14
3
0
11
149 : 271
6
7
Třeboň B
14
2
0
12
158 : 300
4
8
Milevsko
14
1
1
12
112 : 296
3
Tabulka střelců
Lukáš Zahrádka
ČZ HBC Strakonice 1921 B
92
Karim Razak
ČZ HBC Strakonice 1921 A
84
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň A
75
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Milan Křiklán
SK Domeček Soběslav
10
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň A
7
Jakub Pouzar
TJ Jiskra Třeboň B
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň A
12
Vojtěch Kodl
Loko České Budějovice
10
David Bartl
TJ Jiskra Třeboň B
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.